Kursokonferencja 2016

Share

Wielkopolski Związek Zapaśniczy dzięki staraniom pani wiceprezes A. Mikulskiej zorganizował w dniu 09.01.2016 r. w Krotoszynie kursokonferencję na której sędziowie oraz trenerzy z naszego okręgu mogli zapoznać się z najnowszymi przepisami sędziowskimi oraz przedyskutować problematyczne kwestię.

Po wysłuchaniu spraw organizacyjnych oraz informacji dotyczących systemu licencji, które zostały omówione przez p. Agatę Mikulską oraz Zdzisława Waltrowskiego uczestnicy kursokonferencji zapoznali za sprawą krótkiego wykładu prowadzonego przez Macieja Oprysiaka ze Sport-Zoną i panelem administracyjnym umożliwiającym obsługę zawodów, następnie wysłuchali wykładu pt. “Wybrane aspekty fizjologiczne determinujące udział sportowca w procesie treningowym.” prowadzonego przez dr Dariusza Szarzyńskiego.

Jednakże najważniejszym punktem kursokonferencji było spotkanie z przewodniczącym Kolegium Sędziowskiego PZZ p. Karolem Łebkowskim. Zostały omówione bieżące regulację w zapasach, a następnie za pomocą materiałów wideo prowadzący omawiał najciekawsze praktyczne sytuację związane z walkami.

Share