Zapraszamy do Krotoszyna

Zaproszenie
Share

Już 11 maja Krotoszynie (Krotoszyn, Sportowa 1 – Stadion) odbędzie się Ogólnopolski Turniej Uczniowskich Klubów Sportowych w zapasach w stylu wolnym oraz zapasach kobiet.

Walki eliminacyjne 9:00
Oficjalne otwarcie 11:00 – 11:20
Przerwa obiadowa 13:00-14:00
Walki półfinałowe i finałowe od 14:00

Serdecznie zapraszamy

Komunikat z zawodów

Mistrzostwa Polski Seniorów 2013 – 10 medali dla Wlkp.

Radek Baran wygrywa z Wicemistrzem Europy Kamilem Skaskiewiczem
Share

W Komornikach zakończyły się LXVI Mistrzostwa Polski Seniorów w stylu wolnym (03-04.05.2013 r.).

100 najlepszych zawodników walczyło w siedmiu kategoriach wagowych o tytuł najlepszego zawodnika w kraju.

Po 165 walkach zawodnicy z Wielkopolski wywalczyli, aż 10 medali we wszystkich kategoriach (dwa złota dla braci Radka Barana (Grunwald – 96 kg) oraz Roberta (Ceramik – 120 kg).
Dzięki doskonałej postawie naszych zawodników Grunwald Poznań zdobył I m. klasyfikacji drużynowej, a tuż za podium na IV poz. uplasował się Ceramik Krotoszyn

Szczegółowe wyniki i wideo z finałów – Almanach

I część zdjęć
II część zdjęć z finałami

 

Zapraszamy do Środy Wlkp.

Tęcza Środa Wlkp.
Share

Już 11 maja w Środzie Wlkp. zmierzą się najlepsze zapaśniczki z całego kraju w walce o tytuł Mistrzyni Polski w zapasach kobiet.

Zapraszamy wszystkich do kibicowania w niedziele od godz. 10:00 – Hala Widowiskowo-Sportowa Zespołu Szkół Rolniczych w Środzie Wlkp., ul. Kosynierów 2b

Medale na Mistrzostwach Polski LZS Kadetów

mielno 2013
Share

5-7 kwietnia w Mielnie odbyły się Mistrzostwa Polski Ludowych Zespołów Sportowych w zapasach w stylu wolnym Kadetów, Juniorów i Młodzieżowców.

Wielkopolska była reprezentowana przez zawodników ze Środy Wlkp. i Krotoszyna, którym zabrakło zaledwie 2 punktów, aby wywalczyć III lokatę w klasyfikacji drużynowej.

Medale dla Wielkopolski Zdobyli:
III m. – kat. 42 kg – Woźnica Filip (Ceramik)
I m. – kat. 46 kg – Gołębiewski Szymon (Tęcza)
III m. – kat. 54 kg – Kowalski Łukasz (Ceramik)
II m. – kat. 63 kg – Kaźmierowski Patryk (Tęcza)
III m. – kat. 76 kg – Setecki Dawid (Ceramik)
III m. – kat. 85 kg – Całujek Miłosz (Ceramik)
III m. – kat. 60 kg (Młodzież.) – Chołodecki Tomasz (Ceramik)
II m. – kat. 100 kg – Nowaczyk Filip (Tęcza)III m. kat. 42 kg – Woźnica Filip
III m. kat. 54 kg – Kowalski Łukasz
III m. kat. 76 kg – Setecki Dawid
III m. kat. 85 kg – Całujek Miłosz
III m.kat. 60 kg – Chołodecki Tomasz (Junior/Młodzieżowiec)

Warto także odnotować brązowy medal Mateusza Filipczaka w kat. 96 kg na silnie obsadzonym Międzynarodowym Turnieju Seniorów w Kaliningradzie